KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1975 yılından itibaren ticari faaliyetlerin devamı olarak gösterdiği enerji sektöründe sürekli gelişime odaklı yenilikçi ve inovasyon felsefesi ile insanlara ve çevreye kesintisiz enerji sağlamayı amaçlayan şirket yapısı ile benzinli portatif gruplar, dizel, doğalgazlı jeneratör setleri, aydınlatma kuleleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projelendirmekte ve kullanıma sunmaktadır. Malatya merkez 1. Organize Sanayii Bölgesinde 7000mtoplam alana sahip üretim tesisimizde 3kVA dan 2500 KVA ya kadar, kalitesi ve performansı dünyaca bilinen motor ve alternatör markalarının kullanıldığı partnerlerimizle, uluslararası kalite sertifikalarına sahip jeneratör setleri sayesinde projelerin farklı güç aralıklarındaki ihtiyaçlarını karşıladığı gibi Türkiye'nin 7 Bölgesinde 7/24 hızlı satış sonrası teknik destek ve bakım hizmetlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Genpark Jeneratör sunduğu hizmetlerde yüzde yüz müşteri memnuniyetini, üretimde daima mükemmeli hedefleyen bir yöntem anlayışına sahip olup, bulunduğu pozisyonun kendisine yüklediği sorumlulukların bilinci ile hareket ederek ilişkilerinde daima güveni ön planda tutmaktadır. Genpark Jeneratör kamu sektörüne, inşaat, petrol, bankacılık, telekominikasyon, maden, gıda, sağlık, eğitim, spor tesislerinin ve sektörlerinin önde gelen kuruluşlarının enerji ihtiyaçlarını karşılamktadır. Genpark Jeneratör güçlü, modern ve yüksek teknolojili makina parkına sahip üretim hattı, benimsediği iş ahlakı ve etik kuralları, sürdürülebilirliği yatırımlar ve yüksek üretim teknolojisi ile başarı basamaklarını durmaksızın tırmanmaya, gelişirken geliştirmeye ve yaptığı işlere değer katmaya devam etmektedir.

ÜR-GE sürecinden satış sonraıs desteğe kadar çözüm ortaklığına daha iyi, daha kaliteli ve daha yenilikçi ürün sunabilme vizyonu ile alanında bölgenin lider markası olan Genpark Jeneratör Yurtiçi ve Yurtdışında balkanlar, Ortadoğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetklerine yayılan geniş pazar ağına hızlı ve sorunsuz ürün akışı sağlayabilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Kesinlikle güçe ihtiyaçınız olduğu her zaman ve her yerde güvenli çözüm ortağınız olan Genpark Jeneratör, kazandığı haklı itibarını dahada güçlendirmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

 

DEĞERLERİMİZ

Genpark kültürünü korumak, Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak, Yüksek motivasyonlu ve başarı odaklı takım ruhu, Başarmak için hırslı ve profesyonel olmak, Zamanında karar almak, Sürekli gelişmek için kaynak yaratmak, Değişime yatkın olmak, Müşteri memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, Müşterilerimize hızlı hizmet sunmak, Takım olarak işbirliği içerisinde çalışmak, Güvenirlilik, Mükemmeliyetçilik, İnsana ve çevreye saygı, İş sağlığı ve güvenliği, Tasarrufa önem vermek…

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi geliştirmek; tüm müşterilerimize, kaliteli ürün ve hizmeti, düşük maliyette ve üstün özelliklerle sunarak memnuniyetlerini maksimum düzeyde arttırmak, tüm çözüm ortaklarımızın bu kaliteli ürün ve hizmetleri müşterilerine sunmaları için uygulamalar geliştirmek. Bu uygulamaları hayata geçirmeleri için imkânlarımızı maksimum düzeyde kullanarak hayatı daha yaşanabilen bir hale getirmektir.

VİZYONUMUZ

Enerji sektöründe müşteri gereksinimlerine uygun, güvenli, çevreye saygılı ürün ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlayan dünyanın lider kuruluşlarından biri olmaktır. Düzenli ve artan büyüme ile sektördeki ağırlığımızı küresel boyutta zirveye taşımaktır.